Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (27604 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Doktor A no dwie opcje sa okA wiec na dzien dzisiejszy ile osob chetnych na 100%???

z tago co mi wiadomo narazie 11 miejmy nadzieje że komplet sie nazbiera
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
my nandal 3 aktualnee
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
No to elegancko Malwinka u mnie tez aktualne 2 osoby
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
doktor o ile pamiętam jest 10 osób:
Blondyn (2 osoby)
doktor (2 osoby)
andre7 (1 osoba)
Malwina85op (3 osoby)
Ród (2 osoby)

chyba że mnie coś ominęło


Po za tym jest problem logistyczny, przeszukałem wiele portali i wszędzie odradzają wjazd autem do centrum tylko pozostawienie go gdzieś dalej ponieważ parkingi są drogie, osobiście przeliczyłem i przy tak dużej grupie opłaca się jednak zrobienie czegoś odwrotnego, dlaczego? już piszę . dojazd do centrum z 6 strefy jest kosztowny jak i kupowanie biletów w centrum , jednak że jest też do nabycia bilet jedno dniowy za 18,5 € na wszelką komunikację , lecz po przeliczeniu tego na uczestników są to kolosalne pieniądze wywalone w błoto, moim zdaniem lepiej będzie poszukać parkingu w centrum i złożyć się potem na dwa auta, wiem że pisałem wcześniej o cenie 40 € za transport i opłaty za drogi i parking, ale nie sądziłem że żabojady tyle kasy od turystów ściągają, na dodatek większość hoteli w Paryżu nie ma własnych parkingów więc myślę iż nocleg w misji był najlepszy
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
za dwa dni będę wiedział o kolejnych czterech osobach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
za dwa dni będę wiedział o kolejnych czterech osobach

No iTy to 11 qrde te koszty nie bedą aż tak kolosalne ,za swoje auto to ja już sam moge zabulić..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
doktor napisał:
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
za dwa dni będę wiedział o kolejnych czterech osobach

No iTy to 11 qrde te koszty nie bedą aż tak kolosalne ,za swoje auto to ja już sam moge zabulić..


kuźwa znowu sie zakreciłem sorry,Ród to Ty naturalnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mi jutro 3 dziewczyny dadzą odpowiedź-ale myśle ze znajdą sie jeszcze tutaj chętni
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
doktor nie mów tak hoho na opłaty za parking, bo okazuje się iż w cenach Paryż jest zaraz po Amsterdamie na dodatek na ulicy co dwie godziny musisz wykupić nowy bilecik, no chyba że parking podziemny to płacisz przy wyjeździe ja do dziś pamiętam jak zapłaciłem w Amsterdamie za jedno popołudnie 28€ , trochę bolało
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
chcialam wampowiedziec
ze paryzu jest tragedia z parkowaniem
,znalezieniem miejsca
i oplatami
ale mysle ze skoro powiedzmy ze na razie 1 auto i zrzuta to nie duzo bedzie
Zgłoś wpis


Bliżej nas